Sapience Logo 2.png

En gelişmiş ve otomatik çalışan performans analizi çözümüne hoşgeldiniz

Gurur duyduğumuz partnerlerimizin 11 Fortune 300, 50 BT servis şirketlerinin ilk 5’i, 10 küresel ISVs, 15 büyük banka, Finans ve Sigorta firmaları, 2 Havayolu firması, 3 Hastane ve sağlık kurumları, 9 mühendislik, üretim ve tarım grupları gibi firmalar bizi tercih ettiği için gurur duyuyoruz ve bu değerli şirketlerin verimliliklerini ve gelirlerini artırmak için Sapience geçmelerinin de bir sebepleri var. Başarılı ve ölçülebilir sonuçları sunma tecrübesine sahibiz. Müşterilerimiz iş gücünü arttırarak milyon dolar tasarruf yapmayı başardılar. Sapience ayrıca şirketlerin müşterilere değer önerilerini geliştirmelerine yardımcı olmakla beraber onlara rekabet avantajı da sağlıyor.

SAPIENCE’IN YARARLARI

big data.png

Verimliliği

arttırmak

Müşterilerimiz Sapience uygulamasını kullanımının ilk 6 ayında verimliliğini ortalama% 15-20 artırıyor.

product-howitworks-deployment-01.png

Maliyetleri
Azaltıyor

Sapience ile dış kaynak kullanım   maliyetlerini % 20 azaltın ve yazılım maliyetlerinden %10-15 tasarruf etmenizi sağlar.  Sapience ayrıca zaman takibini otomatikleştirerek zaman cetveli gibi manuel araçların maliyetini de ortadan kaldırır

real time.png

Gerçek zaman
Sonuçlar

Çalışma düzenleri alışkanlıkları  hakkında benzeri görülmemiş bilgiler edinin ve çalışanların işe bağlılıklarının verilerini ve üretkenliğini takip edin. Sapience, günlük efor ve kapasiteye gerçek zamanlı görünürlük sağlar.

callout-privacy-general.png

KVKK

Sapience, kişisel gizliliği ciddiye alır. Kişisel Veri Koruma Konunu ile uyumluyuz ve ekranları asla kazımayız izlemeyiz, tuş vuruşlarını takip etmeyiz izlemeyiz veya özel kullanıcı verilerini yakalamayız.

empower.png

Arttırın
& Güçlendirin

Çalışma düzenlerini anlayan çalışanlar, hedef belirleme, dikkat dağıtıcı unsurları azaltma ve zamanı daha iyi yönetme, üretkenliği ve memnuniyeti artırma yetkinliğine sahiptir. Sapience çalışan bağlılığı teknolojisi , işyeri verimliliğinde çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

fast.png

Hızlı. Doğru.
Maliyetlere etkin

Sapience tamamen otomatiktir ve görevleri / işleri tamamlamak için bireyler ve ekipler tarafından takip edilen çalışma süresi, efor, kalıplar ve süreç hakkında doğru verileri alır. Bu çözüm, zaman ve hareket raporlaması yapmanın en uygun maliyetli ve tutarlı yoludur.

ÜCRETSİZ DEMO İÇİN ŞİMDİ ARAYIN:

+90 (212) 932 8296

SAPIENCE TEK YETKİLİ SATIŞ FIRMASI

 

Ferko Signature

Buyukdere Caddesi No:175

Levent 34398 İstanbul

sapience@fpsd.com.tr

 

https://sapienceanalytics.com