© 2020 by FPSD management consulting

Operasyonlar

Dönüşüm

Her gün yeni teknolojilerin, yeni oyuncuların ortaya çıktığı bu dinamik pazarda savaşmaya ve kazanmaya hazır mısınız?


Dönüşüm, kurumların, finansal ve   organizasyonel yapıları, operasyonları ve stratejilerinin, pazarın durumuna, yeni gerçekler, yeni teknolojiler ve yeni becerilere uyarlanması anlamına geliyor.


Burada hedeflenen, sadece tanımlanan değişimin gerçekleştirilmesi değil, aynı zamanda kurumun kendisini yeniden tanımlaması ve geleceğe dönük vizyonu olan yeni veya revize edilmiş bir iş modelinin oluşturulmasıdır.   

Satın Alma

Satın alma, sadece daha uygun fiyatla alım yapmak değil, aynı zamanda tüm tedarik zinciri bazında sürdürülebilir rekabetçi üstünlük oluşturabilmektir.


Günümüzde, yeni teknolojiler, satıcı-alıcı ilişkileri, satın alma otomasyonu, çok amaçlı depolama, tekli ya da çoklu kaynak modelleri ve diğer unsurlar da kurumsal operasyonların verimliliğinde  kritik önem taşıyor.  

Performans İyileştirme

Operasyonlarınızı, finansal verilerinizi, kurumsal organizasyonunuzu, ekip üyelerinizi ve kurumsal kültürünüzü derinlemesine analiz ederek, küçük bulguları tetikleyebilir, gelirlerinizi artırabilir ve rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayabiliriz. 

İş Geliştirme

Mikro ve nano sermayeli işletmelerin genellikle yeterli satış ağları veya  yeni pazarlara açılacak bütçeleri yoktur. 


Bu işletmelerin ürün ve hizmetlerini kendi kanallarımızı kullanarak hedeflenen yeni pazarlarda test ediyor, satış faaliyetlerine kaldıraç sağlayacak destekler veya iş ortakları buluyoruz. 

Diğer hizmetler? lütfen kontrol edin:

veya